Aiškiaregės klaida

Slapyvardžiu pasirašanti Dita Zikarė (g. 1972) yra kaunietė psichologė.

Jau keletą metų ji intensyviai domisi alternatyviomis psichologijos praktikomis ir neatskleistomis žmogaus dvasios galimybėmis. „Aiškiaregės klaida“ yra pirmasis jos kūrinys, aprašantis žmogaus pastangas valdyti pasąmonę ir likimą.

„Aiškiaregės klaida“ yra pirmasis Ditos Zikarės romanas.Romane kuriama intriguojanti istorija apie aiškiaregę merginą, ieškančią netradicinių žmogaus psichikos galimybių. Knygoje aprašomi spiritizmo seansai, neurolingvistinis programavimas, hipnoterapija atspindi šių dienų parapsichologijos bandymus valdyti ir programuoti žmogaus likimą.

Vieną dieną aiškiaregės salono duris praveria paslaptingas vyriškis, siūlantis jai sandėrį su juodosiomis jėgomis. Viktorija negali sutikti su jokiais sąžinės kompromisais, nes jos užduotis yra tarnauti žmonėms ir pakeisti pasaulį į geresnį. Ji turi ir savo asmeninę naštą – į narkotikų liūną klimpstantį brolį, dėl kurio ji pasiryžusi ištverti alinamas dvasines praktikas, asketizmą, išsiskyrimą su artimaisiais. Tačiau tereikia vieno klaidingo žingsnio, kad būtų suardyta trapi tikrovės ir iliuzijos, gėrio ir blogio pusiausvyra.

Knygoje aprašomas aiškiaregės merginos dvasinių ieškojimų kelias, vedantis per mistinius patyrimus ir dažnai nukrypstantis į žmogaus sąmonės paribius. Juk ne viską, kas vyksta mūsų gyvenime, galime paaiškinti racionaliu protu.
Prekės ženklas: Alma littera