Angelofilai: trys istorijos apie sielos alchemiją

„Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių, neįsivaizduoja jokių daiktų, nes siela nėra pasaulis ar daiktas. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu.“

Filosofinis romanas prikelia dar Renesanso laikais iškeltą ir legendomis apipintą mintį apie mistinį dviejų pasaulių ryšį – dangiškųjų angelų ir žmonių susitikimą. Tai daugialypis pasakojimas, nukelsiantis skaitytojus į tris skirtingus istorijos tarpsnius ir atskleisiantis du tūkstančius metų trukusią paslaptingo rankraščio kelionę. Visa tai autorius supina į intriguojantį romaną, kuriame kiekvienas ras savo istoriją – ne tik patirs įstabias meilės akimirkas, bet ir įmins šventumo, meilės ir gyvenimo prasmės paslaptis.

„Angelofilai“ – įkvepiantis pasakojimas, kuriame autorius nuo kasdienių buitinių situacijų pereina prie gilių filosofinių įžvalgų, skambančių tarsi muzika, atverianti skaitytojui kelią į tai, kas svarbiausia – patį save.
Prekės ženklas: Metodika