Karališkas kraujas

Karalius, dvi karūnos ir princesė, ištekėjusi už priešo 1420 m. jaunutei princesei pasiūloma tekėti už savo šalies priešo, jos tautos pavergėjo.

Ji – Kotryna Valua, jis – Henrikas V. Ji – Prancūzijos karališkosios dinastijos princesė, jis – Anglijos sostą užgrobusio žmogaus sūnus. Vos baigęs mūšį, Henrikas V pareikalauja princesės ir pareiškia pretenzijas į Prancūzijos sostą.Žmona ir karaliene tapusiai Kotrynai tenka gyventi su vyru, prie karo pratusiu labiau nei kas kitas, su vyru, tvirtai pasiryžusiu sunaikinti jos tautą.

Vieniša ir likusi be draugų ji randa tik vieną žmogų, iš tiesų suprantantį ją – jauną keltą OvenąTiudorą, kurio likimas taip pat atsidūręs anglų rankose. Jiedu – giminingos sielos, bet ta draugystė, – nors jai ir neįmanoma atsispirti, – yra pavojinga…„Vanora Bennett rašo turiningą, istoriniais faktais kruopščiai pagrįstą literatūrą, atskleidžia praeities ir dabarties sąsajas neiškraipydama faktų, bet nevengdama ir pramano.

Visomis prasmėmis įspūdingas romanas.“ The Times„Dėmesį prikaustanti istorija, puikiai atkurianti tų laikų slaptų meilės nuotykių ir baimės atmosferą.“ Daily Mail„Meistriškas faktų ir išmonės derinys. Bennett kuriami personažai, istorija ir sklandus pasakojimo stilius perkelia skaitytoją į spalvingą viduramžių gyvenimą. Tiesiog verta perskaityti šią knygą.“Historical Novel Society
Prekės ženklas: Alma littera