Mergaitės istorija

Kai buvau trylikos, tėvas užtiko mane su Tomiu Veberiu ant užpakalinės jo biuiko sėdynės.

Prie senosios „Jūrininkų“ užeigos Montaroje. Antradienį, vienuoliktą valandą vakaro. Septyniolikmetis Tomis lyg ir buvo laikomas mano brolio Dareno draugu. Aš nebuvau jo įsimylėjusi.

Net nežinau, ar jis apskritai man patiko.Vos per vieną lemtingą akimirką paauglės Dajanos Lambert gyvenimas negrįžtamai pasikeičia. Jai tenka stoti į akistatą su niekaip nenutylančiais gandais ir lipinama šlykščios „mokyklos kekšės“ etikete. Nuo šiol Dajana trokšta vieno – pabėgti nuo praeities…„Kiekvienas, kada nors suklydęs ir dėl to gailėjęsis, atras save šios knygos puslapiuose. „Mergaitės istorija“ yra grožinis kūrinys, bet jis perteikia skaudžią tiesą.“Rašytojas Andrew Auseon„Aštrus kablys žmonėms, susidariusiems išankstinę nuomonę apie mergaites, anksti pradėjusias lytinį gyvenimą.

“Rašytoja E. Lochart „Nuoširdus, tikroviškas pasakojimas apie tai, kaip viena akimirka, vienas pasirinkimas apverčia tavo gyvenimą aukštyn kojom ir kaip paskui ilgai tenka įrodinėti, kas tu esi…”Rašytoja Cynthia Leitich Smith
Prekės ženklas: Alma littera