Paslaptingoji sala

Fantastinis nuotykių romanas „Paslaptingoji sala“ – vienas labiausiai skaitytojų pamėgtų Žiulio Verno romanų.

Pietiečių maišto metu palikę gimtąją šalį keturi šiauriečiai JAV pilietinio karo dalyviai – inžinierius Sairas Smitas, jo tarnas Nabuchodonosaras (maloniai vadinamas Nabu), karo korespondentas Gedeonas Spiletas, jūreivis Penkrofas, jauniausias komandos narys Herbertas Braunas – bei šuo Topas po oro baliono katastrofos nukrenta į negyvenamą Ramiojo vandenyno salą.

Bet ar ji tikrai negyvenama?Naujieji ,,robinzonai“, kurdamiesi saloje, susiduria su daugybe paslaptingų dalykų. Jie ieško žmonių, bet jų neranda. O nuojauta sako, kad kažkas turėtų būti.

Kažkas patyliukais globoja kolonistus, kai gamta jiems ruošia kažką tokio, ko įveikti nepadės jokios žinios…Knyga iliustruota puikiomis Šarlio Fera (Charles Férat) iliustracijomis.—-Žiulis Gabrielis Vernas (Jules Gabriel Verne, 1828–1905) – prancūzų rašytojas, mokslinės fantastikos žanro pradininkas. Rašytojas sukūrė 73 romanus (iš jų 12 išleisti jau po autoriaus mirties), keliasdešimt pasakojimų, esė ir pjesių, keletą geografinių darbų, taip pat operos libretų.
Prekės ženklas: Žara