Pradedančio rašytojo Stiveno Kingo kūrinius atsisakė spausdinti 60 leidėjų

Kelias į pasaulinę šlovę nebūna lengvas. Maiklas Džordanas buvo priverstas pasitraukti iš mėgiamos krepšinio komandos, o Alberto Einšteino tėvai draugams skundėsi, kad jų sūnus psichiškai atsilikęs ir vargu ar kada sugebės rišliai kalbėti. Tai toli gražu ne vieninteliai žmonės, kurių kelias į šlovę prasidėjo nuo nesėkmių.

Stivenas Kingas pamėgino vieną iš pirmų apsakymų pasiūlyti leidykloms ir sulaukė 60 neigiamų atsakymų. Po ilgų nesėkmių jam pagaliau pavyko įsiūlyti savo kūrinį žurnalui „Comics Review“. Darbas vadinosi „Aš buvau berniuku, kuris plėšė kapus“. Pirmasis dabartinio multimilijonieriaus honoraras buvo du to paties žurnalo numeriai. Tačiau tai jam netrukdė jaustis pakylėtu iki debesų.

Studijuodamas aspirantūroje Kingas gavo padidintą stipendiją ir galėjo daugiau laiko skirti kūrybai. Po dešimčių neigiamų atsakymų jam pagaliau pavyko už 35 USD žurnalui „Paslaptingos istorijos“ parduoti kūrinį „Stiklinės grindys“. Nors dabar ši suma atrodo gana menka, tačiau tai buvo pirmas žingsnis į gyvenimą ir turtą, sukauptą iš kurybos.