Sielos svajonės

Įgyvendinant savo siekius. Visi esame mylėję, kentėję, džiaugęsi, tačiau jei nežinome giliausios savo būties prasmės, visi turtai, įtaka ar pasisekimas yra niekas.

Jei nežinome, kas esame ir dėl ko esame, niekas negali mūsų patenkinti, viskam trūksta prasmingumo. Autorius stengiasi padėti skaitytojui atrasti savo pašaukimą, jį realizuoti ir išmokti būti laimingiems.Knygoje Valerijus Albisetis užmezga konfidencialų pokalbį su skaitytoju.

Šį kartą apsistoja prie praeities apmąstymų, prie savo profesinės, o ne turtingos asmeninės patirties. Tai tarsi rezultatų susumavimas po ilgos kelionės. Tačiau šis pokalbis su skaitytoju yra ir raginimas pažinti save patį, nes savo esmės ir pašaukimo pažinimas yra svarbiausias būties klausimas.

Jis leidžia kurti ateities planus, svajoti apie rytojų. Tam tikru gyvenimo momentu, tvirtina autorius, būtina įsiskverbti į savo paties esmės gelmes ir apsvarstyti neįgyvendintas sielos svajones. Kartais gali tekti keisti gyvenimo kryptį ir tam reikia drąsos, drąsos keliauti į šviesią ateitį.

„Katalikų pasaulio leidiniai“ yra išleidę šias autoriaus knygas:Santuokinės meilės terapija (1995, 2000, 2008),Būti draugais ar turėti draugų (2002),Juoktis širdimi (2007, 2008),Kad būtume laimingi (2009).
Prekės ženklas: Katalikų pasaulio leidiniai