100 % oficialu. Pirmas žingsnis į amžinybę: mano istorija

„Giminės ir draugai ragina mane dėkoti. Todėl ačiū.

Be jūsų būčiau niekas. Matau jus nuo scenos, dabar jūs matysite mane tokį, koks esu iš tikrųjų. Čia pasakojimas apie tai, kaip smarkiai ir greitai apsivertė mano pasaulis.

Ačiū už neblėstančią paramą. Čia aš, Justinas, ir pirmasis mano žingsnis į amžinybę. Man patinka ši dainos eilutė. Kartais man atrodo, kad ši mintis yra būtent tai, ko žmonės tikisi iš manęs. Mano pasaulis pasidarė labai didelis, labai greitas, jį sudaro daug liūdnų pavyzdžių iš praeities.

Daug kas tikisi, kad aš jame pasimesiu. Užaugau mažame Kanados miestelyje. Mokiausi dainuoti priešais miegamojo veidrodį ir groti gitara, keliaujančia iš rankų į rankas. Mama įkėlė pirmuosius mano filmukus į YouTube. Net lakiausiose svajonėse nepagalvodavau, jog parduosiu milijonus albumų, dainuosiu Jungtinių Valstijų prezidentui ir išparduosiu bilietus į koncertų turą didžiosiose arenose.

Todėl ne, aš nepasimečiau. Nieko panašaus. Bet kokiu atveju ant scenos, priešais savo gerbėjus, jaučiuosi kaip namie. Aš buvau surastas. Ir ši knyga yra apie tai: apie mano kelionę, kuri prasidėjo dainuojant ir brazdinant gitarą ant Stratfordo šaligatvio Ontarijuje ir tęsiasi koncertuose, kuriais noriu padėkoti milijonams gerbėjų visame pasaulyje, kad padėjo išsipildyti šiam sapnui. Mano muzika ir dainų tekstai leidžia dirstelėti į mano širdį, bet ši knyga, manau, taps langu į mano pasaulį.

Čia rasite šimtus mano nuotraukų, kurių nesate matę anksčiau, ir aš papasakosiu, kuo buvau prieš prisijungdamas prie Scooterio Brauno ir Usherio, prieš pasirašydamas kontraktą, ir kuo tapau gavęs nepakartojamą galimybę pasidalyti savo muzika su pasauliu. Čia mano dovana jums, gerbėjams, kurie buvote su manimi ir rėmėte kiekviename šios nuostabios kelionės žingsnyje.“ Ontarijuje, Stratforde gimęs Justinas Bieberis yra gausiai talentais apdovanotas jaunas soul ir popmuzikos atlikėjas, savamokslis muzikantas.

Pastebėjęs jo pasirodymus YouTube, muzikos vadybininkas Scooteris Braunas supažindino Justiną su muzikos pramone ir suvienijęs jėgas su superžvaigžde Usheriu padėjo trylikamečiui vaikinui pasirašyti kontraktą su Island Def Jam Music Group. Pirmasis jo albumas My World per tris mėnesius tapo platininiu ir pirmuoju debiutiniu albumu, kurio septynios dainos atsidūrė Billboard Top 100 hitų sąraše. Antrasis albumas, My World 2.0, debiutavo pirmoje hitų vietoje, visame pasaulyje buvo parduotas daugiau kaip penkių milijonų kopijų tiražu ir toliau sėkmingai perkamas. Šis pasiekimas pavertė Justiną jauniausiu solo atlikėju,…
Prekės ženklas: Obuolys