7 nuodėmės ir 12 ligų

Jei kas nors staiga jūsų paprašytų išvardyti septynias didžiąsias nuodėmes, ar iš karto sugebėtumėte atsakyti, kad tai – puikybė, godumas, paleistuvavimas, pavydas, rūstumas, persivalgymas ir persigėrimas, tingėjimas?

Į tokią keblią padėtį ne vieną savo pašnekovą yra įstūmusi šios knygos autorė Filomena Taunytė. Remdamasi ilgamete profesine patirtimi, gydytoja tvirtina, kad mūsų nuodėmės sukelia daugybę ligų, todėl naujoje savo knygoje aiškina, kaip atsikračius nuodėmių sustiprėja sielos ir kūno sveikata.

Negana to, autorė įsitikinusi, kad keturios didžiosios dorybės – išmanymas, teisingumas, tvirtumas ir susivaldymas – turi vaikščioti ne po vieną, o visos kartu, mat pavienė dorybė netikėtai gali virsti nuodėme.

Pasakodama apie naujų ir jau pažįstamų savo herojų, jų vaikų ir anūkų nutikimus, Filomena Taunytė aptaria su šių dienų žmogaus gyvenimo būdu susijusius sveikatos sutrikimus, taikliu, kandžiu žodžiu reiškia požiūrį į fizinę ir psichinę sveikatą žalojančias negeroves bei naujuosius prietarus.

Knygos autorė siūlo per kartų kartas sukaupta išmintimi ir stebėtinais naujais mokslo atradimais pagrįstas išeitis, paprastus, dažnai beveik nieko nekainuojančius būdus ligoms gydyti ir sveikatai išsaugoti.
Prekės ženklas: Tyto alba