Blogos mergaitės dienoraštis

Knygos herojė – maištaujanti 15-metė Kotryna. Ar ji išties bloga mergaitė?

Kotryna nuolat meluoja, dažnai pasiklysdama savo fantazijose, nuolat pykstasi su artimaisiais. Norėdama atkreipti draugių dėmesį, ji apsiskelbia esanti nėščia, bandydama prasimanyti pinigų, įsivelia į painią kriminalinę istoriją, ji bėga iš namų, atsitiktinai vaidina teatre ir netikėtai susiduria su tikra, nesuvaidinta tragedija – artimo žmogaus mirtimi…

Herojės akimis autorė puikiai atskleidžia suaugusiųjų portretus, apnuogindama jų ego. Šmaikščiai, su kandžia paaugliška ironija Kotryna savo dienoraštyje pasakoja apie jų silpnybes, kurių vaikai turėtų nepastebėti, dažnai iškreiptus tarpusavio santykius.  Herojės vienmečiai, paėmę į rankas „Blogos mergaitės dienoraštį“ ir pabėgę nuo suaugusiųjų, romaną sukramtys per vieną naktį…Kristina Gudonytė  – žinoma scenarijų autorė, rašytoja, režisierė.

Populiaraus televizijos filmo „Dvynukės“ herojės mūsų ekranuose atgijo K.Gudonytės dėka. Autorė rašo scenarijus daugeliui šiandieninių kultinių lietuviškų TV serialų, tokių kaip „Moterys meluoja geriau“, „Neskubėk gyventi“ ir „Nemylimi“.”Norėjau parašyti istoriją apie tai, kaip iš paauglių mes pamažu tampame suaugusiaisiais, kaip keičiamės ir kas mumyse skatina tą kaitą”, – rašo scenarijų autorė, rašytoja ir režisierė K. Gudonytė.Šią knygą pirmiausia turėtų perskaityti suaugusieji, kad prisimintų, kad patys karstydavosi medžiais, kraustydavo mamos piniginę, įsikniaubę į pagalvę velniop siųsdavo savo gimdytojus ir sugebėdavo visiems sukelti begalę problemų.

Knyga padės atsikvošėti šiems neseniai buvusiems paaugliams, kurie tapę „pavyzdingais“ tėvais reikalauja iš savo vaikų nesuprantamo, svetimo ir neįmanomo dalyko – gyventi ir mąstyt kaip jie.„Blogos mergaitės dienoraštis“ – antrasis K.Gudonytės romanas paaugliams, pirmasis – „Gėlių dvaras“ – pasirodė 2002-aisiais.
Prekės ženklas: Laisvos valandos