Gyvenimas be stogo

Sielos nuopuolis kenkia ir kūnui, o ką jau kalbėti apie smegenis.Gyventi be stogo – tai ne tik likti be stogo virš galvos, bet ir netekti vieno šulo galvoje, taip pat neturėti įtakingo globėjo valdžioje arba tarp nusikaltėlių – šie du pasauliai neretai būna susilieję.

Pamėgta autorė – gydytoja ir publicistė Filomena Taunytė šioje knygoje svarsto, kaip rūpintis savo sielos ir kūno sveikata, kai gąsdina grėsmė likti be stogo nuolat brangstant būsto išlaidoms, kai protą žmogui taikosi sudrumsti melaginga reklama, dvasių regėtojai ir velnių išvarinėtojai, kai neturėti blato gali būti pražūtingiau nei tarybiniais laikais, kai ir buvo išrastas blatas.

Knygoje perskaitysite, kokių sveikatos sutrikimų galite nusipirkti kartu su reklamuojamais brangiais vaistais, taip pat sužinosite, kad vis dėlto yra vaistas nuo visų ligų, ir jis gali padėti net tada, kai susirgusiam žmogui lieka tikėtis tik stebuklo. Autorė, remdamasi didžiule profesine ir gyvenimo patirtimi, mus moko: „Būna stebuklų, bet stebuklai visada įvyksta ne ten, kur tikimasi.

“ Dėl to reikia pasikliauti savo galva ir patikrinta senąja išmintimi, kuria remiasi Filomenos Taunytės patarimai. Be šių ir kitų dalykų, sužinosite, kodėl autorė norėtų patekti į kalėjimą, kaip jai sekėsi gintis nuo bado mirties patekus į ligoninę, kur galiausiai jai „stogą“ suteikė bestogė seselė.
Prekės ženklas: Tyto alba