Gyvenimo ratai

Knyga „Gyvenimo ratai“ pasakoja apie čakrų įtaką mūsų sveikatai, galiai bei teikia patarimus apie tai, kaip praplėsti dvasinį sąmoningumą.

Tai praktinis vadovas apie tai, kas paprastai laikoma labai dvasiniu dalyku. Kadangi dvasiniai dalykai taip dažnai yra laikomi nepraktiškais ar sunkiai pasiekiamais, šioje knygoje į dvasinę sritį yra žvelgiama kitaip ir yra nagrinėjama kaip giliai ji yra įsirėžusi į mūsų kasdienį gyvenimą.

Žmonės tik tada supras ir įvertins savo dvasinę prigimtį, kai pamatys, kad verta ir praktiška tai daryti.Čia aprašyti fiziniai pratimai, poetiškos meditacijos bei vizualizacijos jums padės:„įžeminti” ir centruoti jūsų energiją,atidaryti, uždaryti bei subalansuoti jūsų seksualinę energiją,sustiprinti asmenines galias ir energiją,atverti širdį meilei ir atjautai,naudotis garsais sąmonei atverti,vystyti intuiciją,plėsti sąmoningumą.Kūnas yra sąmonės transporto priemonė. Čakros – tai gyvenimo ratai, varantys šią mašiną per gyvenimo išbandymus, vargus ir pokyčius.

Norint, kad mašina gerai tarnautų, reikia turėti naudojimosi ja instrukciją, taip pat ir žemėlapį. Šis žemėlapis, kaip ir įprasti žemėlapiai, neparodys jums, kur reikia eiti, tačiau padės jums neišklysti iš kelio. Jo paskirtis – septynių archetipinių lygmenų, taip smarkiai veikiančių mūsų gyvenimus, suderinimas.Visos septynios čakros kartu sukuria visybę, sujungiančią kūną, protą ir sielą. Išlaisvindamos mūsų sielą ir leisdamos mūsų svajonėms išsipildyti, čakros tarsi ratai veža mus per gyvenimą.Kiekviena čakra – tai tilto, jungiančio materiją su sąmone, laiptelis.

Taigi šios kelionės metu pabuvosime įvairiose gyvenimo srityse: nuo somatinio fizinio ir instinktyvaus suvokimo lygmens per socialinio bendravimo tarpasmeninį lygmenį iki abstrakčios, esančios už asmeninės ribų, sąmonės. Supratę, atvėrę ir sujungę visas čakras, galėsime nutiesti tiltą tarp materijos ir sąmonės, suvoksime, kad patys esame Vaivorykštės tiltas, jungiantis žemę su dangumi.

APIE AUTORĘAnodea Judith, filosofijos mokslų daktarė, yra viena iš pagrindinių mokslo apie čakrų ir terapinių klausimų sujungimą autoritetų. Ji turi klinikinės psichologijos magistro laipsnį bei mokslų daktaro laipsnį, yra somatinės terapijos specialistė, konsultantė, jogos mokytoja, grupių vadovė, yra parašiusi knygas „Eastern Body, Western Mind: Psichology and the Chakra System as a Path to the Self“, kartu su Selene Vega – „The Sevenfold Journey: Reclaiming Mind, Body, and Spirit through the Chakras“.
Prekės ženklas: Meilės kelias