Kalėdų laukimas Amerlyje

Atėjo žiema, prasidėjo Kalėdų laukimas.

Tačiau dėl to Amerlyje, mažame kaimelyje prie jūros, tikrai ne ramiau. Priešingai: Luiza ir jos draugai per galvą verčiasi ruošdamiesi šventėms! Reikia parengti Kalėdų vaidinimą, paruošti dovanas, o Lukui skubiai rasti eglutę.

Nelengvos užduotys, todėl kiekviena diena Kalėdų laukiantiems Amerlio vaikams tampa mažu nuotykiu!Ši knyga – puiki draugė žiemos švenčių belaukiant: skaitydami dvidešimt keturis širdį glostančius pasakojimus pasisemsite nepaprastų „kalėdinių“ minčių ir neprailgs nė vienas advento vakaras iki Kalėdų!Apie vasaros nuotykius skaitykite knygoje „Pas mus, Amerlyje“.Antonija Michaelis gimė 1979 m. Kylyje.

Būdama penkerių metų ji paleido į pasaulį savo pirmąsias knygas (tuo metu dar neįskaitomas). Nuo tada ji nesiliovė rašiusi: mokyklos metais Augsburge ar nesuskaičiuojamose kelionėse po užsienį. Anglijoje įkvėpimo šaltinis buvo anglų literatūros istorija, kuria rėmėsi rašydama savo pirmąjį didelį romaną vaikams „Nepaprasta Oliverio Tvisto kelionė“. Rašytoja gyvena Vokietijos šiaurės rytuose ir neseniai baigė medicinos studijas.
Prekės ženklas: Alma littera