Kiekvienos moters svajonė

Maistas ir meilė – puikus derinys, todėl nieko keista, kad populiarioji rašytoja Susan Mallery imasi pikantiškos knygų serijos apie Buchananų  restoranų imperiją.  

Gaivaus deserto karštai dienai paslaptis Trys šalti ledų rutuliukaiTriskart aistringai mylėjusiai ir triskart nudegusiai Danei Buchanan reikia atsipūsti.

Dabar pats metas imtis ieškoti savo šaknų, o tiksliau – tikrojo tėvo. Saldžiarūgštis apelsinasKas galėjo pagalvoti, kad jis – vienas iš kandidatų į prezidentus? Dukters nebuvėlės atsiradimas ne tik sukrečia jo šeimos gyvenimą, bet ir gali pridaryti žalos rinkiminei kampanijai.

Tačiau gražuoliukas Aleksas Kenfildas, Danės tėvo įsūnis ir rinkimų kampanijos štabo vadovas, nieku gyvu neleis, kad taip nutiktų. Papuošimui – mėtos šakelėDanė moka priimti iššūkius. To dar betrūko,  kad kažkoks vyriškis, net ir toks žavus kaip Aleksas, kištųsi į jos asmeninį gyvenimą. O Aleksas irgi nepėsčias. Skanaus!Tik ne viską surikiuosi pagal taisykles – gyvenimas kupinas netikėtumų.  

Ketvirtoji – paskutinė – Susan Mallery knyga apie Buchananų restoranų imperiją. Rudenį Jūsų lauks jau nauja, nemažiau intriguojanti Susan Mallery knygų trilogija.  
Prekės ženklas: Svajonių knygos