Lietuvos istorija

Daugiau nei 30 įvairių, atverčiamų, išlankstomų, judančių priedų. 

Knygos viduje Jūsų laukia : – 3 stalo žaidimai;- 2 suklijuojami 3D modeliukai („Lituanica” ir Gedimino bokštas);- svarbiausi Lietuvos istorijos faktai. „Lietuvos istorija“ – tai ne knyga, tai visas pažinimo pasaulis! Ji skirta mokyklinio amžiaus vaikams iki 5 klasės. Tai ne tik knyga todėl, kad joje gausu įvairių atverčiamų, išlankstomų, judančių priedų, kurie suteikia gyvumo ir lavina įgūdžius, Jūsų taip pat laukia 3 stalo žaidimai ir 2 suklijuojami 3D modeliukai( „Lituanica” ir Gedimino bokštas) knygos viduje. Visi svarbiausi Lietuvos istorijos faktai iliustruojami puikiomis fotografijomis ir piešiniais.

„Lietuvos istorija“ sudomins ne tik pačius smalsiausius vaikus, bet ir suaugusiuosius, nes vartant tokią knygą kiekviename puslapyje Jūsų laukia vis nauja įdomi užduotis ar netikėtas atradimas. Mokykitės, žaiskite, tobulėkite.Lietuvių tauta – garbinga ir sena, turinti kuo didžiuotis ir pasidžiaugti: savita mūsų kalba, įdomūs mūsų papročiai, gyvensena, turtinga ir įspūdinga mūsų tautos istorija, gyvenant šalia didelių ir įtakingų valstybių. Kokie mes būsime ateityje?

Tai priklauso nuo tautos, nuo kartų, kurios išauga iš sodinukų – mažų mergaičių ir berniukų. Kaip būtų gerai, kad jie Lietuvą pažintų ir mylėtų, kad gerbtų savo protėvius ir sugebėtų laisvai mąstyti, išmanydami savo valstybės garbingą istoriją…
Prekės ženklas: Terra Publica