Neisterikuok, mano kelnaitės plačiausios visatoje: naujos Džordžijos Nikolson išpažintys

Antroji žymios anglų rašytojos Louise Rennison, pasaulinio bestselerio “Meilutis, stringai ir laižiakas” autorės, knyga, kurioje Džordžija vėl atveria širdį dienoraščiui.

Norėdama atkeršyti SD (Robiui), Džordžija pradeda susitikinėti su kitu vaikinu ir… galutinai susipainioja.Kaip ir pirmoji, ši L. Rennison knyga pelnė įvairių prestižinių apdovanojimų ir apkeliavo visą pasaulį. sekmadienis10.00 Įkalbėjau Džesę kartu eiti į bažnyčią padėkoti Dievui už žaismingąjį Sekso Dievaitį.

Kai priėjau prie Džesės namų, ji sėdėjo ant tvoros, apsisegusi tokį trumpą sijonėlį, kokio pasaulis nematė. Jos sijonas buvo maždaug keturių centimetrų ilgio.– Džese, tu seniai buvai bažnyčioje? – paklausiau, o ji atšovė:– Neisterikuok, mano kelnaitės plačiausios visatoje. trečiadienis13.00 Kokias penkias minutes dvejojau, dažytis lūpas ar ne.

Jei laižysimės, tai kam reikia lūpdažių? Antra vertus, jei nepasidažysiu lūpų, atrodys, kad tikiuosi laižiako, o bernai tai gali suprasti kaip spaudimą. šeštadienis11.50 Meilutis įsimylėjo! Garbės žodis. Pono ir ponios Anapusinių grynaveislę Birmos katę Naomę. Pamačiau Meilutį ant kaimynų tvoros – jis atnešė Naomei dovanų nudobtą pelėną.
Prekės ženklas: Garnelis