Niekada nesakyk niekada

Melissa Hill romanas „Niekada nesakyk niekada“ prasideda intriga, kuomet septynetas koledžą baigusių draugų susitaria po penkerių metų vėl susitikti ir pažiūrėti, kaip susiklostė jų gyvenimas, ar ateitis iš tiesų buvo tokia, kokios kiekvienas jų tikėjosi.

Ir štai kuomet jie vėl susitinka, paaiškėja, kad bičiulių gyvenimas anaiptol ne toks, apie kokį jie svajojo. Kodėl Niujorke gyvenanti Robina taip tvirtai nusprendusi, kad į Dubliną ji niekada nekels kojos? Kodėl Olivija taip sielvartauja dėl pasibaigusios meilės?

Kodėl Endriu liovėsi žaisti regbį, o Lėja jaučiasi be galo vieniša? Daugybė klausimų, į kuriuos dažnai tebūna vienas vienintelis atsakymas – kartais viltys ir svajonės nesipildo kaip planuota, kartais kliūtimi tampa gyvenimo tikrovė.   

„Niekada nesakyk niekada“ – tai istorija apie meilę, draugystę ir svajones. Tas, kurios išsipildė, ir tas, kurios taip ir liko gulėti mokykliniame suole…   

Šis Melissa Hill romanas – šiltas, nuoširdus ir įtraukiantis – puikiai tiks vasaros skaitiniams!   

APIE AUTORĘ   Melissa Hill yra daugybės bestselerių autorė, populiari ne tik gimtojoje Airijoje, bet ir visame pasaulyje. Jos knygos išverstos į devyniolika kalbų. Mellisa Hill romanai dvelkia humoru ir šiluma, o intriguojantys siužetai skaitytojus nuolat verčia stebėtis ir spėlioti.  Šiuo metu autorė su vyru ir dukryte gyvena Dubline. 
Prekės ženklas: Alma littera