Populiarumo kaina. Mašos istorija

Tai knyga apie neįtikimą vienos Kauno mergaitės sėkmės istoriją.

Skaitydamos ją, greičiausiai ne viena atras ir dalelę savęs. Reta kuri vaikystėje nesimatavo mamos suknelių, nestypčiojo priešais veidrodį su gerokai per dideliais jos aukštakulniais, nesvajojo būti garsi dainininkė ir tviskančioje scenoje paskęsti gerbėjų gėlių jūroje bei maudytis šlovės spinduliuose. Tik ar pakako tam ryžto? Maša jo turėjo su kaupu.

Ir ne tik jo – be geležinės valios, velniško užsispyrimo, nenusakomo pasitikėjimo savimi knygos herojė nebūtų užkopusi į Lietuvos šou verslo padangių žvaigždžių Olimpą. Reta kuri būtų pasiryžusi dėl dainininkės karjeros paaukoti net šeimą, vaikus iškeisti į minią gerbėjų, ranka numoti į draugų išdavystes ir apkalbas, taikstytis su virtinėmis skandalų, be sąžinės graužaties viešai skelbti savo asmeninio gyvenimo detales ir be jokių skrupulų lipti kitiems per galvas. Sąžiningai, lyg pildydama dienoraštį, visose žiniasklaidos priemonėse pasakojo intymiausias asmeninio gyvenimo detales, viešai skalbė vedybinio gyvenimo skalbinius, su didžiuliu entuziazmu kūrė išgalvotas istorijas, – Mašai pakako visų šių sugebėjimų. Mergina sumaniai jais naudojosi vien tam, kad kuo ilgiau išlaikytų aukštus populiarumo reitingus. Bet ar dėl to ji tapo laimingesnė?

Muštynės su kolege, vyro klystkeliai, draugų išdavystės ir apgavystės… Net artimiausia draugė ir scenos partnerė Guoda nevengdavo apkalbinėti Mašos: už nugaros ši tyčiojosi, kad nors ir tapusi populiari, praturtėjusi, jos draugė batus ir skudurus senu įpratimu perka turguje. Šis romanas skirtas visoms, pasiryžusioms pakartoti Mašos sėkmės istoriją. Tik, nusprendusios sekti garsia tapusios eilinės mergaitės iš Kauno pėdomis, jos turėtų rimtai pasvarstyti, ar sugebėtų dėl abejotino pripažinimo ir šlovės paaukoti tiek, kiek Maša?

Ir ar verta? Būdama vos penkerių ir svajojusi apie scenos spindesį bei publikos ovacijas, būsimoji žvaigždė netikėjo, kad už tai teks sumokėti didžiulę kainą. Už tai, kad ją rodo per televiziją, jos veidas puošia žurnalų viršelius, o Mašos dainas atmintinai moka ir jaunas, ir senas, mainais teko atiduoti asmeninę laisvę, ramybę, paaukoti draugus, meilę, o dūšią parduoti velniui. Visas šis romanas – tik autorės vaizduotės vaisius ir išmonė. Visos aliuzijos į Lietuvos šou pasaulio įžymybės gyvenimą – tik sutapimas.
Prekės ženklas: Ekspress Leidyba