Rizika

Rašytoja Patricija Kornvel (Patricia Cornwell), gimusi 1956 m. Floridoje, visame pasaulyje garsėja įspūdinga biografija ir literatūrine sėkme.

Didžiausią šlovę jai atnešė detektyviniai romanai apie teismo medicinos ekspertę Kei Skarpetą, jau išversti į 36 kalbas ir puikiai sutikti 50 šalių. Naujasis Patricijos Cornwell herojus − Masačiusetso policijos detektyvas Vinstonas Garano, charizmatiškas individualistas, kuris tirdamas bylas dažnai pasikliauja savo instinktais.

Jo viršininkė − apie gubernatorės kėdę svajojanti bauginamai veikli, narciziško būdo apygardos prokurorė Monika Lemont sumano viešųjų ryšių akciją „RIZIKA“ ir išsiunčia Vinstoną tirti prieš dvidešimt metų Tenesyje įvykdytos žmogžudystės. Jei jiedu tą bylą ištirs, visuomenės akyse tikrai užsidirbs vieną kitą balą.

Detektyvui dar nespėjus išsakyti savo nuomonės apie šį sumanymą, sukrečiantys įvykiai viską pasuka kita linkme, sujaukia ne tik Garano ir Lemont gyvenimus, bet ir visų greta jų esančių žmonių. Jie ne atsitiktiniai. Ar tai asmeniška? O gal susikerta profesiniai interesai? Šiaip ar taip, jų padariniai labai labai blogi, o ir pati situacija tampa vis painesnė…
Prekės ženklas: Baltos Lankos