Sukurta Amerikoje. Mano istorija

Leidimo metai: 2013
Autorius: Sam Walton,John Huey
„Mums nereikia pinigų. Nereikia jachtos. A

čiū Dievui, kad niekada į galvą nešovė mintis pasipuikuoti prieš kitus ir įsigyti, tarkime, salą. Paprasčiausiai neturime tokių poreikių ir ambicijų, kurios sužlugdė ne vieną stiprią kompaniją. Viena iš priežasčių, kodėl rašau šią knygą, yra noras, kad mano anūkai ir proanūkiai po daugybės metų ją perskaitytų ir žinotų: jei pradės daryti kvailystes, aš sugrįšiu ir jiems vaidensiuos.

“Susipažinkite — Semas Voltonas, didžiausio mažmeninės prekybos tinklo Jungtinėse Valstijose „Walmart“ įkūrėjas; žmogus, užaugęs skurdžiame Misūrio valstijos ūkyje ir vėliau sukaupęs 25 mlrd. JAV dolerių turto. Paprastas, tiesmukas, „sukurtas Amerikoje“ S. Voltonas — įrodymas, jog amerikietiškoji svajonė gali tapti realybe.  

„Tai puiki verslo sėkmės istorija, atskleidžianti kaip gimė didžiausias pasaulyje mažmeninės prekybos tinklas. „Wal-Mart” įkūrėjo Semo Voltono asmenybė ir idėjos įkvepia dideliems darbams ir moko elgtis taip, kaip niekas kitas neišdrįso.Mūsų kolektyvas vertina kokybišką verslo literatūrą, todėl nusprendėme atrinkti visą seriją įkvepiančių sėkmės istorijų ir paremti jų leidybą. Tikimės, kad taip papildysime ne tik savo biblioteką, bet ir Lietuvos knygų rinką sėkmingiausiais pasaulyje verslo pavyzdžiais.“Justas Urbonas, UAB „Idamas” direktorius Laida „Labas rytas“ apie knygą:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1DgvkVNcjnw „Tai istorija apie verslumą, riziką, sunkų darbą, žinojimą, ko sieki, ir norą įdėti visas pastangas, kad tai įgyvendintum.

Tai pasakojimas apie tikėjimą savo idėja net tada, kai esi vienintelis tikintysis, ir užsispyrimą ją įgyvendinti.“Semas Voltonas„Išmintinga ir įkvepianti biografija – Voltonas įtikinamai pasakoja savo fantastišką istoriją ir atvirai išpažįsta padarytas klaidas.“„San Francisco Chronicle”„Išskirtinė sėkmės istorija žmogaus, savo imperiją sukūrusio senu geru sunkiu darbu.“Detroit Free Press„Įtikinamiausia amerikietiškosios svajonės istorija.“The New York Times Book Review  Spauda apie knygą:Verslas.in: Semas Voltonas iki „Walmart“ įkūrimo  
Prekės ženklas: manoknyga.lt