Veiksmingiausi natūralūs vaistai žemėje

Plačiai pripažintas mitybos specialistas ir bestselerių autorius Džonis Bowdenas, nurodo ir paaiškina tai, kas yra geriausia šiuolaikinėje alternatyviojoje medicinoje.

Autorius naudojasi gausia mokslinių tyrimų medžiaga, įvairiapuse patirtimi mitybos bei sveikatos srityje ir patarimais, gautais iš viso būrio sveikatos dalykų žinovų.

Džonis parodo, kaip išmokti valdyti savo sveikatą,- jis nurodo reikiamus alternatyviojo gydymo būdus, paaiškina, kaip ir kiek jais naudotis, kad būtų pasiekta kuo didžiausio poveikio. Jūs sužinosite, kokie maisto produktai, vitaminai, mineralinės medžiagos, žolelės, amino rūgštys ir kokios natūraliosios procedūros,- fiziniai pratimai bei relaksacijos terapija,- puikiai tinka gydyti Jūsų negalavimams, o taipogi šioje knygoje aprašyti veiksmingiausi įvairių „vaistų” deriniai; be to, Džonis supažindina su šešiais pačiais svarbiausiais papildais, kuriuos jis pasiimtų su savimi, jei tektų išvykti į negyvenamąją salą.

Nurodomos daugiau kaip septyniasdešimt penkios sveikatos sutrikimų rūšys, kurioms siūlomi taikyti aprašomieji gydymo būdai; kalbama ir apie vėžį, didelį cholesterolio kiekį, egzemą, hipertenziją, PMS, stresą, menopauzę, diabetą, autizmą, depresiją bei aukštą kraujospūdį.
Prekės ženklas: Aktėja