Vėjų žemėje. Pirmoji ciklo „Drakono raitelė“ knyga

Autorius: Licia Troisi
Leidimo metai: 2012
Nihala – keista mergaitė.

Jos akys violetinės, ausys ilgos ir smailios, o plaukai mėlyni – visame Išnirusiame pasaulyje nėra į ją panašios. Neįprastos išvaizdos mergaitę augina tėtis, garsus Vėjų žemės ginklakalys, pats nukaldinęs ir padovanojęs dukrai įspūdingo grožio kalaviją. Dėl savo vikrumo ir stiprumo Nihala tampa padaužų vade.

Ji su visa šutve leidžia dienas žaisdama karą ir lakstydama miesto gatvėmis. Tačiau giedrą Nihalos vaikystę retkarčiais sudrumsčia keistos mintys. Kodėl ji iš visų taip skiriasi? Kodėl niekas niekada jai nepasakoja apie motiną, kurios ji nepažinojo? Šias mintis nuveja tik nenumaldoma svajonė tapti narsia kovotoja, bet jai dar reikia daug ko išmokti. Tuo metu žiaurusis Tironas, užgrobęs beveik visas Išnirusio pasaulio žemes, ima kėsintis ir į  gimtąją Nihalos Vėjų žemę.

Prieš Tironą bejėgė ne tik kariauna, bet ir burtininkai, saugantys miestus kerais ir stebuklingomis užtvaromis. Nihala nusprendžia iškeliauti pas Girioje gyvenančią savo tetą, garsią burtininkę, kad išmoktų magijos.Tik tuomet ji galės tapti narsia kovotoja ir stoti ginti Vėjų žemės. Išniręs pasaulis yra žmonių, nykštukų, burtininkų, pabaisų faminų, nimfų namai.

Čia gyvena ir keista mėlynplaukė mergaitė. Padaužų vade praminta mergaitė svajoja tapti narsia kovotoja. Vis didėjanti žiauriojo valdovo Tirono grėsmė ir kartus pralaimėjimas per dvikovą paskatina Nihalą vykti pas garsiąją burtininkę, tetą Soaną, mokytis magijos meno.

Vienintelė pasaulyje išlikusi puselfė Nihala stos prieš žiaurųjį Tironą, o šioje kovoje jai padės ištikimiausi draugai: jaunasis burtininkas Senaras ir juodojo kristalo kalavijas.
Prekės ženklas: Alma littera