ZoLo Chaos

ZoLo gimė iš svajonės sukurti patį smagiausią pasaulyje žaislą.  Kažką kas būtų visiškai elementaru, tačiau kiekviename įžiebtų kūrybiškumą.

ZoLo Chaos kūrybinis konstruktorius leidžia žaisti laisvai, be taisyklių, ugdo kūrybiškumą, kutena vaizduotę ir skatina saviraišką.skubėkite kurti!pabandykite sukurti savo ZoLO statinius per ribotą laiką!ką galėtumėte pastatyti 20 sekundžių? o per 10?o per 5? atsipalaiduokite ir pirmyn. jūs neturite laiko galvoti—tiesiog kurkite!pasigaminkite savo kortas! sukarpykite, išpieškite, apklijuokite ar kitaip pakeiskite šią dėžutę ir sukurkite kortas, kurios labai aiškiai išreikštų tai kas Jums be proto svarbu.ZoLo Chaos, tai vienas iš daugelio ZoLO kūrybinių konstruktorių, kurių visos detalės tinka tarpusavyje. Ieškokit ir atraskit ZoLo Chance, Quirk, Risk ir Groove.

Rinkinyje rasite: 25 plastikines bei medžiagines detales smagiai jūsų vaizduotės kelionei.Taip pat rasite kūrybines idėjas bei siūlomas veiklas, kurios padės pramankštinti Jūsų vaizduotę.Žaidėjų amžius nuo5
Prekės ženklas: ZoLo