CHANEL No5 paslaptis: Išsami garsiausių pasaulio kvepalų istorija

„Chanel N°5 paslaptis“ – išsamus ir stulbinamas Tilaros J. Mazzeo pasakojimas, įžvelgiant daugiau nei sklandantys gandai apie tikrąją N°5 atsiradimo istoriją, tapimą ikona ir nepaprastą sėkmę.

Mazzeo nukeliauja laiku ir įsigilina į talentingos, kontroversiškos bei geležine valia pasižyminčios kvepalų verslininkės širdį, į Coco Chanel gyvenimą. Skaitytojas išvysta rožių plantacijas ir garsiuosius jazminų laukus, kuriuose prasideda kvepalų kelias, vėliau – laboratorijos ir valdybos posėdžių kabinetus, kuriuose aromatai ir seksas neatsiejami…

Knygos autorė atveria duris ir į Chanel imperijos širdį – 31 Rue Cambon, pagrindinį Coco Chanel kompanijos butiką. Prieš šešetą dešimtmečių čia it skėriai supuolė amerikiečių prekybos pėstininkai, troškę gauti ir savo šalies merginoms parvežti magiškojo eliksyro, įkūnijusio Paryžiaus prabangą ir romantiką.Smalsumą žadinanti istorija ir kruopštus tyrimas… Neįprastas derinys ir viliojantis pasakojimas apie kvepalus, suliejančius meną ir jausmus su verslo žvilgesiu.
Prekės ženklas: De Libris