Inesė

Inesė Suares – jauna kukli ispanė, Estremadūros siuvėja, atvykusi į Naująjį Pasaulį ieškoti sutuoktinio, kuris svajodamas apie garbę nusidangino anapus Atlanto.

Ji taip pat nori patirti nuotykių, bet už tai yra smerkiama kitų moterų – tokia jau ta XVI amžiaus visuomenė. Amerikoje Inesė neranda savo vyro, bet sutinka aistringą meilę – Pedrą de Valdiviją, Fransisko Pisaro feldmaršalą. Su juo Inesė leidžiasi į rizikingą žygį, kurio tikslas – užkariauti Čilę ir įkurti Čilės karalystę.

Šiame romane karšta meilė kaitaliojasi su tos epochos šiurkštumu, smurtu ir žiaurumais, kurių nevalia pamiršti. Isabelės Allendės plunksna įrodo, jog tikrovė gali būti tokia pat patraukli ir dar labiau stulbinanti nei sumaniausios fantazijos.

Isabel Allende knygos:„Afroditė“ („Alma littera“, 1999 m.)„Fortūnos duktė“ („Alma littera“, 1999 m.)„Dvasių namai“ („Alma littera“, 2000 m.)„Portretas sepija“ („Alma littera“, 2004 m.)„Zoro jaunystė“ („Alma littera“, 2005 m.)„Žvėrių miestas“ („Alma littera“, 2005 m.)„Auksinio drakono karalystė“ („Alma littera“, 2005 m.)„Pigmėjų giria“ („Alma littera“, 2005 m.)„Eva Luna“ („Alma littera“, 2006 m.)
Prekės ženklas: Alma littera