Jungiamųjų detalių rinkinys „Dramblys“ (Surask ir padaryk)

Rask iš ko ir pasigamink DRAMBLĮ. Kūrybinis rinkinys skirtas vaikams nuo 5 metų. Tegul Jūsų vaikai susikuria drambliuką!

Žaidimas lavina vaikų kūrybiškumą.Apsidairykite! Apsidairykite dar kartą! Naudodami aplink Jus esančias medžiagas pasigaminkite SAVO dramblį naudodamiesi patarimais. Dekoruokite jį rinkinyje esančiais lipdukais ir štai: svajonių drambliukas! Kūrybiškumo ekskursija: projektinis rinkinys, sukurti savo bičiulį drambliuką.

Įmontuokite popierinius puodelius, plastikinius butelius, dangtelius ir kitas buitines pakuotes į savo simbolinį drambį. Makedo Dramblio rinkinyje rasite visus įrankius, daugkartinio naudojimo jungtis ir lipdukus. Jums reikės sukurti ir papuošti mažą dėžutę, kuri virs į pilną žavesio turintį gyvūnėlį. Puikus būdas išmokti rūšiuoti.

Šis paprastas rinkinys suteikia galimybę iš bet kurios kartoninės dėžės, popierinių ritinėlių – vamzdelių, puodelių, lėkštučių, susikurti linksmai atrodantį draugą – DRAMBLĮ. Rinkinį sudaro: plastmasinis saugus pjūklelis – yla, kuris kartono lape arba plastmasėje pradurs skyles ir atpjaus reikiamą dydį; spaustukai, varžtai ir vyriai, kuriais užfiksuokite, sutvirtinsite.

Vyriai leis Jums sujungti medžiagas kartu greitai ir lengvai. Dabar, nors ir stačia galva lėkite į safari su savo patikimu, iš perdirbtų medžiagų sukurtu kompanionu. Visos MakeDo jungiamosios detalės gali būti naudojamos daug kartų, todėl kitą kartą, kai kursite kitą drambiuką , tai teiks dvigubai daugiau smagumo. Skirta vaikams nuo 5 iki 12 metų.

Yra smulkių detalių, nerekomenduojama vaikams iki 3 metų. https://www.youtube.com/watch?v=XUTyugtAWDo Jungiamųjų detalių rinkinyje „Dramblys“ rasite:33 daugkartinio naudojimo detales15 spaustukų, 15 varžtų2 sąvaras1 pjūkliuką/yląInstrukcijąPavyzdžių bukletą įkvėpimui ir lipdukus Papildomai reikės:1 kartoninė dėžutė4 vienkartiniai kavos puodeliai ir 2 dangteliai1 plastmasinio padėklo1 vienkartinė popierinė lėkštė1 kartoninio vamzdžioPlono kartono1 valandos konstravimui, daugybe valandų žaidimuiVyresnio žmogaus pagalbos, jei esate jaunesnis nei 7m.Žaismingo kūrybingumo ir vaizduotės
Prekės ženklas: MakeDo