Nošpa trims

Darja Doncova – viena populiariausių šiuolaikinių Rusijos rašytojų, daugiau nei penkiasdešimties ironiškųjų detektyvų autorė, prestižinės „Ivanuška“premijos, „Epochalno“ nominacijos laureatė.D. Doncovos knygose viskas tiesa.

Jos herojai turi autobiografinių bruožų: katės, šunys, vaikai, vyrai…Rašytojos hobis – megzti ir kepti pyragus, o tarp šių rimtų darbų – sugalvoti nusikaltimus.

Jevlampija tapo „kieta“ disko žokėja. Jei šią frazę išverstume į normalią kalbą, tai reikštų, jog ji neseniai pradėjo vesti muzikinę laidą „Bum“ radijo stotyje. Jai tenka skubiai mokytis paauglių žargono. Be to, Jevlampija tiria bylą. Dingo jos draugė Galia Sorokina. Namiškiai nė nemano jos ieškoti. Vyras įsitikinęs, kad žmonelė pabėgo su meilužiu. Tačiau Jevlampija tuo netiki!

Pirma, plepioji Galina nė vienai draugei net neužsiminė, kad turi naują meilužį. Antra, ji yra tokia godi, kad nė už ką nepaliktų savo brangenybių buvusiam vyreliui. Ir kodėl Galia nuvyko pas ekstrasensę tą dieną, kai dingo? Trumpai tariant, Galia aiškiai papuolė į bėdą. Jevlampija privalo rasti draugę.
Prekės ženklas: Mileda