Seniausios pasaulyje vadovo strategijos paslaptys Karas – taip apgaulės kelias.
Todėl jei ką ir sugebi, tai vis tiek rodyk, jog nesugebi. Jei ketini šauktis kažkieno pagalbos, tai nuduok, jog nieko pagalbon kviestis neketini. Nors priešininkas ir yra arti, apsimesk, kad jis toli. O jeigu priešininkas yra toli, tai elkis taip, lyg būtų čia pat.
Prisiviliok priešus bandydamas papirkti. Sukelk sumaištį ir sutriuškink juos. Jeigu jiems nieko netrūksta, būk pasirengęs. Jeigu jie stiprūs, pasistenk jų saugotis, Jeigu įpykę, sukelk sąmyšį. Elkis pagarbiai, kad sukeltum jų puikybę.Karo menas – pati garsiausia visų laikų knyga apie taktiką ir strategiją. Ji turėjo milžiniškos įtakos kariavimo istorijai ir šimtmečiais formavo lyderių mąstymą. Nors parašytas 500 metų anksčiau nei Biblija, kinų karvedžio Sun Zi veikalas svarbumu (ir populiarumu) iki šių dienų nenusileidžia humaniškiausiai žmonijos Knygai.
Karo meno išmintimi vadovavosi Napoleonas, vokiečių generolai Antrojo pasaulinio karo metais ir netgi amerikiečiai, planuodami operaciją Audra dykumoje.Šiandien viso pasaulio lyderiai šioje knygoje ieško įkvėpimo ir patarimų, kaip pasiekti tikslą konkurencinėse situacijose. Karo menas organiškai įsiliejęs į šiuolaikinę kultūrą, cituojamas klasikiniame filme Volstritas (1987) ir šiuolaikiniame seriale Sopranai. Šis Sun Zi tekstas – naujas leidimas, papildytas išsamiais paaiškinimais ir komentarais.Sun Zi (544 m. per. Kr. – 496 m. per. Kr.) buvo kinų karvedys, kurio įžvalgos lyginamos su kito garsaus kinų išminčiaus – Konfucijaus. Nors didžioji dalis karvedžio tekstų buvo skaitoma ir cituojama daugiau nei du tūkstantmečius, anksčiau nežinoma Karo meno ištrauka buvo rasta 1972-aisiais, archeologams Kinijoje tyrinėjant senovinę kapavietę.
Ypač svarbią vietą lietuviškame knygos leidime užima Sun Zi veikalo komentarai, kurių pirmieji atsirado dar Hanų epochoje (206 m. pr. Kr. – 220 m. pr. Kr.).
Prekės ženklas: Obuolys