Pianino mokytoja

Kartais meilės romano pabaiga yra tik pradžia… o aistra būna tokia pat griaunanti kaip karas. Klara Pendlton, mergina iš Anglijos provincijos, ištekėjusi už vyro inžinieriaus tik todėl, kad pabėgtų nuo niūrių namų ir pagiežingos motinos, pasiekia pokarinį Honkongą.

Visos išankstinės jos nuostatos apie vietinius kinus žlunga. Jie turtingi, jie – anglai visomis prasmėmis, tik ne oda. Turtingų Čenų pasamdyta pianino mokytoja, Klara pamažu ima siurbti į save vietos kultūrą… ir „atsitiktinai“ į rankas pakliuvusius dailius šeimininkų daiktelius.

Pas Čenus ji susipažįsta su anglu vairuotoju Vilu Trusdeilu, charizmatišku raišu vyriškiu, kuris išlipo iš garlaivio Honkongo prieplaukoje prieš dešimtmetį ir užmezgė aistringą romaną su vietos elito atstove, portugalės gražuolės ir kino milijonieriaus dukra Trude Liang. Bet Vilo ir Trudės meilei netrukus iškilo pavojus – Honkongą užgrobė japonai.

Vilui, atsidūrusiam internuotųjų stovykloje, teko kasdien kovoti dėl išlikimo, Trudė buvo priversta užmegzti pavojingus ryšius su japonais, kuriuos labiausiai domino neįkainojama kinų meno kolekcija. Karas baigėsi. Bet kodėl Vilas po dešimtmečio vairuoja Čenų, su kuriais bičiuliavosi prieš karą, automobilį? Kodėl Melodija, Trudės pusseserė, verkia girdėdama dukters pianino pamokas?

Kur pati Trudė? Pradėjusi suprasti tikrąją pasaulio, į kurį įžengė, prigimtį, pradėjus aiškėti senoms paslaptims, Klara supranta, jog kartais vienintelė išlikimo kaina yra meilė.
Prekės ženklas: Obuolys