Seserys

Leidimo metai: 2014
Autorius: Anne Gesthuysen
Trys seserys, trys gyvenimai, trys meilės istorijos.

Jos gimė devynioliktame amžiuje, svajojo,  mylėjo, kentėjo dvidešimtajame, o nepakartojami seserų gyvenimai knyga virto dvidešimt pirmajame.Katarina, Paula ir Gertrūda – trys seserys, susirinkusios švęsti šimtojo vyresniosios sesers gimtadienio. Susitikusios jos juokaus ir kurs ateities planus, o senojo namo sienos šnabždės šimtmečio istorijas.Knygos autorė Anne Gesthuysen sumaniai pindama dabartį su praeitimi atskleidžia nepagražintą trijų seserų gyvenimą.

Puslapis po puslapio bėga pašėlusios jaunystės metai, karščiausios meilės ir nusivylimo akimirkos, jausmingi išgyvenimai tragiškame dviejų pasaulinių karų fone. Čia pasakojama apie Katariną, žavią vietoje nenustygstančią merginą ir jos meilę nepasiekiamam vyriškiui. Prisimenamos lemtingos Gertrūdos sužadėtuvės ir šnipas, kurį ši slėpė savo namuose.

Apie Paulą, netekusią vyro ir niekuomet nepraradusią gyvenimo džiaugsmo. Moterys, nors jų gyvenimas išties nebuvo lengvas, niekada nepamirš svarbiausio dalyko – kad ir kas nutiktų, laikytis drauge, nes jos – seserys.Šiltai, su humoru ir atvirai papasakotos istorijos atgyja skaitytojo vaizduotėje, o įdomiai pasisukę moterų likimai tokie įtikinami, kad pasijunti esąs šeimos narys.
Prekės ženklas: Alma littera