Žmogiška, pernelyg žmogiška

FILOSOFIJA NUSIVYLUSIEMS Jei iki šiol tikėjote, kad gyvenimas yra didžiausia vertybė, ir dabar jaučiatės nusivylę, ar tai reiškia, kad tuojau pat turite paleisti jį pigiausia kaina?

GERUMO EKONOMIJA Gerumas ir meilė kaip nuostabiai gydančios žolelės ir jėgos žmonių tarpusavio santykiuose yra tokie brangūs radiniai, kad tiesiog norėtųsi palinkėti šiuos balzamus vartoti kiek galima ekonomiškiau; tačiau, deja, tai neįmanoma. Gerumo ekonomija – drąsiausia visų utopistų svajonė.

VILKAS AVIES KAILIU Beveik kiekvienam politikui tam tikromis aplinkybėmis taip prireikia sąžiningo žmogaus, kad jis tarsi peralkęs vilkas laužiasi į avidę: ne tam, kad suėstų pasigriebtą aviną, o kad įlįstų į jo švelniavilnį kailį.

MOKSLININKAI POLITIKAI Mokslininkams, tampantiems politikais, paprastai tenkas komiškas vaidmuo – būti švaria politikos sąžine.

PO DIDELIO ĮVYKIO Tauta kaip ir žmogus, kurio siela atsiskleidžia didelio įvykio metu, paskui paprastai jaučia poreikį būti vaikiška ir šiurkšti, – ir iš gėdos, ir dėl noro atsikvėpti.PAVOJUS Didžiausias pavojus būti pervažiuotam kyla tada, kai esi ką tik nepakliuvęs po ratais.
Prekės ženklas: Alma littera